تبلیغات
سایت تخصصی اسکیت برد

! به سایت ما خوش آمدید

امیدواریم از لحظاتی که با ما هستید لذت ببرید. لطفا با نقطه نظرات خود در بهبود کیفیت سایت ما را یاری نمایید.
صفحه نخست تماس با ما RSS 2.0
أنه ىû?
پی سی تمپ

مسابقات اسکیت برد،اسکیت این لاین، اگرسیو

نظرات()   نویسنده: سروش شاهی
جمعیت بی داد می کرد. هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که مسابقات اسکیت برد، اسکیت این لاین، اگرسیو و BMX تا این حد در ایران طرفدار داشته باشد. این همه جوان دور هم جمع شده بودند تا شاهد مسابقه یی باشند که حداکثر برای دومین بار بود که در ایران برگزار می شد؛ جوانانی که مدل لباس ها، کفش ها، موها و حتی دست دادن هایشان با آدم هایی که هر روز در خیابان از کنارمان رد می شوند، فرق می کرد. به قول خودشان هرکدام برای خودشان «اکیپ» و «بند» خودشان را داشتند و به هرکس دیگری که از کنارشان رد می شد به چشم یک رقیب سرسخت نگاه می کردند. گروه های موافق و مخالف هرکدام برای خودشان در محدوده زمین اسکیت قلمرو پیدا می کردند. یک عده کنار بوفه زمین اسکیت جا خوش کرده بودند، عده یی لبه جدول را هدف گرفته بودند، گروهی در زمین چمن نشسته بودند و عده یی هم زیر پرچم های «ردبول» ایستاده و شاهد حرکات رقبایشان بودند. در واقع مسابقات با عنوان «ردبول لرد آو د استریت» (Red Bull Lord of the street) (سلطان خیابان ) برگزار می شد؛ مسابقاتی که تحت عنوان همین نام با پوشش رشته هایی چون اسکیت این لاین (In- Line)، اسکیت بورد، BMX (دوچرخه سواری نمایشی)، ایروبیک حرفه یی، گرافیتی یا همان طراحی خیابانی در کشورهای همسایه مثل امارات، عمان و بحرین و دیگر کشورهای جهان برگزار شده است و می شود.
شاید اسکیت بورد و اسکیت این لاین که با همکاری فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، چندان جای سوالی باقی نگذارد. این رشته ها سال هاست که در ایران برگزار می شوند و ورزشکاران خاص خودشان را هم دارد .
مسابقات انتخابی تیم ملی اسکیت بورد و این لاین اسکیت را هم برگزار کردند تا در جریان این برنامه ملی پوشان این دو رشته را هم بشناسند.
در این مسابقات به کل اسکیت برد بازان ایران حدود نیم ساعت وقت داده شد که هنر نمای خود را اغاز کنند تا بین همه 10 نفر بر گزیده شوند .
بعد از این که 10 نفر بر گزیده شدند بین انها یک مسابقه بست تریک برگزار کردند که از 10 نفر 5 نفر که حرکاتشان بهتر بود انتخاب شدند .
بعد یک مسابقه لست تریک برگزار شد که بین 5 نفر 3 نفر از انها به تیم ملی راه یافتن . مسابقات اسکیت این لاین یا اگرسیو هم به همین صورت برگزار شد .
اسامی 3 نفر برتر هر 2 رشته :
اسکیت برد:
1. ساسان صدق پور
2.محمد جواد رحیمی
3. پییر (pier)

اسکیت این لاین :
1.داریو موروویاتو
2.اردشیر قوانلو
3.علی بندری

آمار سایت

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جستجوگر گوگل
 
border="0" ALT="Google" align="absmiddle">
log
کد ماوس